Ne Yapıyoruz?

Türk markalarını dünya markalarıyla rekabete hazırlıyoruz. Evrensel tasarım anlayışları çerçevesinde logo ve kimlik tasarımını yapıyor, stratejik marka konumlandırması ve iletişim çalışmalarını yürütüyoruz. Her biri alanında uzman ekiplerimiz tarafından kusursuz bir hale gelene kadar üzerine düşünülmüş, bir disipline, tutarlılığa ve sürekliliğe sahip markalar yaratıyoruz.

Hizmetler

Markanızın tüketicisiyle bir bağ kurmasını sağlamak, tanınırlığını ve sevilirliğini artırmak üzere verdiğimiz hizmetler.

  • Logo ve Kurumsal Kimlik
  • İsim ve Slogan
  • Strateji ve Konumlandırma
  • Marka Mimarisi
  • Marka Kimliği
  • Ambalaj Tasarımı
  • Adaptasyon ve Uygulama
  • Web Sitesi Tasarımı
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • İnovasyon

Kimiz?

Ferhat Tümer, Ajans Başkanı

Heybeliada Deniz Lisesi, İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü ve Finans Yüksek Lisansı mezunu. Eski Osmanlı Bankası Müfettişi, Leo Burnett yazarı, Euro RSCG ekip lideri ve 3. Kuşak kreatif direktörü, Koç Üniversitesi Yaratıcılık Öğretmeni.

Beynelmilel Reklam Ajansı Başkanı ve Kreatif Direktörü. Portfolio Reklam ve Yaratıcılık Okulu Başkanı ve Öğretmeni. Paul Arden’in “Aklını Kullan Aksini Düşün” ve “Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil, Ne Kadar İyi Olmak İstediğin” kitaplarının çevirmeni.

“Kim olduğunu, söylediklerin değil yaptıkların belirler.”

Eğitim

Portfolio, Reklam ve Yaratıcılık Okulu

Portfolio RvYO, bir reklam ve yaratıcılık okuludur.

Amacı; teorilerin işe yaramadığı fikir ve düşünce endüstrisine, kararlı, kendini amacına adamış, bahane değil fikir ve iş üreten, hayal ettiğini hayata geçirme cüret ve cesaretine sahip, keskin, açık, uyanık ve erdem sahibi düşünürler yetiştirmektir.

2009’da Ferhat Tümer tarafından kurulan Portfolio Reklam ve Yaratıcılık Okulu, 15 dönemde 400’ü aşkın mezun vermiştir. Türkiye’nin reklam ve iletişim sektöründeki en büyük başarılarına imza atan mezunlar, Türkiye reklam tarihinin ilk Grand Prix’i (2015 Cannes, Grand Prix, Media, Vodafone, Uğur Sönmez), Altın Aslan’ı (2010 Cannes, Gold Lion, CNN Türk, Gökhan Özdemir, Kerem Çar, Orhan Gazi Kandemir); Epica, Golden Drum, Kristal, Kırmızı vb. gibi festivallerde sayısız ödüller almıştır.

Portfolio RvYO, eğitim sonunda sertifika, diploma vb vermez. Öğrenciler, eğitim boyunca alacakları brieflere çalışır ve onları bütün diğer resmi belgeler, ünvan, sıfat ya da torpillerden daha iyi anlatacak “portfolio”larını oluştururlar.

Portfolyo Reklam ve Yaratıcılık Okulu’nda, yalnızca belli dönemlerde eğitim verilmektedir. Düzenlenen eğitimler duyurulacaktır. Başvuru için:
https://www.portfolio.com.tr

 

İletişim

Müzeyyen Sokak № 8/1 34740
Suadiye İstanbul Tr
+90 216 368 19 60 pbx

Hande Metin

İnsan Kaynakları

hande[at]beynelmilel.com.tr